Joya Photos

Joya's Book


Reviews | Translationsقاسم سلیمانی پاسبان درگاه خامنه‌ای جلاد و قاتل افغانها بود

توجه، باز شدن در یك پنجره جدید. مشاهده در قالب پی دی افچاپفرستادن به ایمیل

ملالی جویا، ۱۷جدی ۱۳۹۸

قاسم سلیمانی، جلاد رژیم ددمنش ایران

کشته شدن یک تروریست بین‌المللی به اسم قاسم سلیمانی، جلاد رژیم ددمنش ایران سروصدای زیادی ایجاد نمود. عده‌ای در سوگ‌ این خونریز درگاه خامنه‌ ای مرثیه‌ سرایی کردند و به شکل غیرمستقیم شریک جرم و جنایات این قاتل صدها هزار انسان بی‌ گناه در ایران، عراق، لبنان، یمن، سوریه، افغانستان و... شدند. اگر از تسلیت‌ گویی‌های مجسمه‌ های پلیدی و مزدبگیران رژیم منفور ایران چون کرزی، ضیاءمسعود، لطیف پدرام، محقق، حنیف اتمر، خلیلی، سیدعیسی حسینی مزاری و.... بگذاریم، کسانی هم که لقب کذایی «روشنفکر» را امیل گردن کرده اند، از جنس محمود دولت‌ آبادی ماهیت قبیح شان را با سوگواری برای یک پاسدار ارتجاع و بربریت نمایان ساختند. اکثر آنانی که برای سلیمانی مویه سر دادند، چند هفته قبل، سرکوب وحشیانه و شکنجه و قتل‌ عام هزاران جوان مبارز و به جان‌ رسیده در اعتراضان سراسری ایران وجدان های آلوده شان را تکانی نداد و سکوت مرگبار در برابر این فاجعه اختیار کردند.

سلیمانی همانند رابرت گیتس، رامسفیلد، جیمز متیس، لئون پانه‌تا، دیوید پترائوس و دیگر جنایتکاران امپراتوری دهشت و بربریت امریکا، عامل خونریزی و تباهی در خاورمیانه و افغانستان بود و وظیفه داشت تا باندهای داعشی از نوع «ولایت فقیه» را تقویت و تجهیز نماید. این البغدادی ایرانی در مرگ هزاران تن از جوانان افغان در جنگ سوریه و عراق عامل درجه یک بود و برای تباهی افغانستان و حمایت از طالبان و دیگر باندهای ستمکار شب و روز نمی‌شناخت.

به گفته حسین دولت آبادی نویسنده شرافتمند ایران: «جنایتکاران قابل دفاع و دلسوزی نیستند، حتا اگر جنایتکاران دیگری آنها را به قتل برسانند.»

ایکاش همچون خونخواران با دستان پرتوان خود ملت شان محاکمه و مجازات می‌شدند نه توسط ترامپ و یک سیستم جنایت‌ گستری که تاریخچه طولانی در کشتار و وحشت و ترور در اقصی نقاط جهان دارد.

به امید روزی که مردم ستمکش و مبارز ایران که دهه‌ هاست زیر ساطور خونین دولت خون‌آشام «ولایت فقیه» خرد و خمیر می شوند با مبارزات شجاعانه شان، این ننگ بشریت را به زباله دان تاریخ بسپارند. مردم ایران می‌دانند که دولت امریکا اگر امروز بنابر زدوبندهای پیدا و پنهان یک مهره مهم رژیم را پاشان می‌کند، اما تاریخ به خاطر دارد که دستگاه خونریز خمینی در کنفرانس گوادلوپ بنابر صوابدید و حمایت امریکا و متحدانش زاییده شد و سالهاست هرچند با آن بازی موش و پشک دارد، اما در عمل برای جان‌بخشی و طولانی ساختن عمر ننگین آن نقش خاینانه بازی کرده است. بنابر گفته آری بن مناشه، رژیم تیوکراتیک ایران، برای امریکا و اسراییل موهبتی در منطقه بشمار می‌رود.

مردم ایران در کنار مبارزه علیه دستگاه دار و زندان خامنه‌ای – روحانی، باید مبارزه علیه دولت امریکا را فراموش نکنند ورنه از چاله به چاه خواهند افتاد. امریکا به هیچ کشوری جز بدبختی و خون ارمغانی نداشته است و ما مردم افغانستان از قربانیان سیاست‌های امپریالیستی آن بشمار می‌رویم.

به نمایندگی از مردم سوگوار افغانستان، همبستگی‌ام را با جنبش عدالتخواهانه و ضدبنیادگرایی در ایران اعلان نموده، امیدوارم به زودی خورشید آزادی و دموکراسی واقعی با پیکار سلحشورانه زنان و مردان ایران طلوع نماید. هر لگد شما به پوزه فاشیست‌های دینی در کشور تان، در حقیقت ستون فقرات مزدوران وابسته به دولت تان در کشور ما را می‌شکند. بنا پیروزی شما پیروزی ماست و در این مبارزه دشوار خود را با شما سهیم می‌دانم.